Havayolu Taşımacılığı

Sektöre Genel Bakış

Hava kargo taşımacılığı günümüzde önemi arttırarak, sektörde taşımacılık modları arasında büyümesini gerçekleştirmeye devam etmektedir. Uluslararası ticaret ağında en hızlı ve pratik çözümlerin sunularak dünyanın en uzak destinasyonlarına bile en kısa sürelerde terminlerle yüklemelerin gerçekleştirebilmesi nedeniyle, nispeten yavaş kalan diğer taşıma modları arasında özellikle e-ticaret başta olmak üzere ,tekstil, değerli kargo ve canlı hayvan taşımacılığında birincil öncelik olarak değerlendirilebilir.

Ürünlerin hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayan havayolu taşımacılığı , maliyet olarak yüksek yakıt kullanımı sebebiyle diğer modlardan daha pahalı bir taşımacılık yöntemidir.

IATA ( International Air Transport Association ) yani Uluslararası Hava Taşımacılığı birliği üyesi havayolu firmaları kendi bünyesindeki uçak filoları ile dünyanın çeşitli ülkelerindeki havalimanlarına kesintisiz seferler düzenlemektedir.

Rekabet Avantajları

Karayolu ve Denizyolu Taşımacılıklarında da olduğu gibi, birden fazla taşıma metodu ile yapılan intermodal taşımacılıkta kullanılan havayolu taşımacılığını, maliyet yönetiminin sağlanabilmesi ve denizyolu ile termin süresinin uzadığı durumlarda kullanarak  alternatif yaratabilirsiniz.

-Hızlı bir şekilde ürün gönderiminin sağlanması nedeniyle, termin süresi kısıtlı sevkiyatların tam zamanında teslimini gerçekleştirebilirsiniz.

-Düzenli havayolu taşıması ile yapacağınız gönderilerde, rekabetçi fiyatlarımızı kullanarak rakiplerinizden daha ucuza ürünlerinizi sevk ettirebilirsiniz.

-Ürünlerinizin kapıdan kapıya teslimini gümrük vergileri dahil gönderip, katma değeri yüksek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

-Büyük çaplı projeleriniz için dilerseniz charter seferler kiralayarak, tarifleri seferlerde yaşanılan yer sorunundan kurtulabilirsiniz.

-Sizlere sunacağımız alternatif taşıma içerikli tekliflerimizle, size uygun seferleri seçerek rezervasyonlarınızı kendi isteğiniz dahilinde yönetebilirsiniz.

-ilk kez yapacağınız ihracatlarınız için gümrükleme hizmetini sizler için ücretsiz hale getirdiğimiz içeriklerimiz için iletişime geçebilirsiniz

  • Ekspress Taşıma
  • Kombine Taşıma
  • Tüm Kargolar
  • Yalnızca Yolcu Kargo Deposu

Nasıl Çalışıyoruz

Şöyle düşünebilirsiniz , büyük bir geminin limana yanaşması için geçecek zamanı, küçük bir geminin yanaşabileceği hızdaki alternatiflerle sizlere sunmak için çalışıyoruz. Düzenli gönderileriniz, anlık spot talepleriniz ya da taşıma ihaleleriniz için sunacağımız servis alternatiflerimizde bu hızı yakalayabilmek için gümrükleme hizmetini ekledik.

Neden Biz?

TBH Lojistik olarak ,işletmenizin kobi,e-ticaret ya da çok uluslu firma olmasından doğacak avantaj ve dezavantajları göz önünde bulundururarak , butik hizmet anlayışımızı sizler için sürdürülebilir rekabet avantajlarını çeviriyoruz.

Şeffaflık İlkesi
Şeffaflık İlkesi

Ürünleriniz için gerçekleştireceğiniz gönderilerinize şeffaflık ilkesi alternatif fiyat tekllifleri oluşturmak.

İzlenebilirlik
İzlenebilirlik

Sevkiyatın anlık takibi ve gelişmeleri kapsamlı şekilde raporlamak.

Kargo Güvenliği
Kargo Güvenliği

Müşteri taleplerine istinaden ek navlun sigortası oluşturup kar ama gütmeden hizmet sağlamak

Key Benifits

Eğer uzun dönemli gönderileriniz olacaksa sizler için sözleşme yapmak fiyatlandırma ve araç tedariği konusunda sizlere avantaj sağlayacaktır.

Size ileteceğimiz referans numarasıyla birlikte mail üzerinden uzman ekiplerimiz düzenli raporlama yapacaktır.

Gerçekleştirmiş olduğum rezervasyon talebini iptal edebilir miyim?

ilgili departmanımıza sizlere vermiş olduğumuz referans numarasını bildirerek planlanan kalkıştan en geç 2 gün önce iptal mailini iletebilirsiniz.

Request a Free Quote

    FrangibleFast DeliveryInsuredPackaging
    KVKK text I have read and I approve