Sık Sorulan Sorular

Eğer uzun dönemli gönderileriniz olacaksa sizler için sözleşme yapmak fiyatlandırma ve araç tedariği konusunda sizlere avantaj sağlayacaktır.

Size ileteceğimiz referans numarasıyla birlikte mail üzerinden uzman ekiplerimiz düzenli raporlama yapacaktır.

Gerçekleştirmiş olduğum rezervasyon talebini iptal edebilir miyim?

ilgili departmanımıza sizlere vermiş olduğumuz referans numarasını bildirerek planlanan kalkıştan en geç 2 gün önce iptal mailini iletebilirsiniz.

Kurye tipi gönderileriniz için sunmuş olduğumuz online pos seçenekleri mevcuttur. Uluslararası gönderilerde ise dilerseniz iban üzerinden swift gönderimleri yarak dilerseniz ise kredi kartı ödeme seçeneklerimiz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Mikro ihracat ve numune gönderimleriniz için sizlere sunacağımız sabit fiyatlar ile gönderi sayılarınıza göre fiyat teklifimize ulaşabilirsiniz. Büyük hacimli gönderimlerinize satış ekibimizin sunacağı alternatifli seçenekler için şirketinize özel teklifler hazırlamaktayız.

Uluslararası gönderimleriniz için taşımacılık sigortası kapsamları ilgili mevzuat kapsamı baremlerle ve mal cinsine göre değişkenlik göstermektedir. Tam kapsamlı sigorta tekliflerimiz için sizlere ek olarak fiyat teklifi sunuyor,düzenli gönderimleriniz için ise sigorta kapsamına ücretsiz olarak alıyoruz.

Request a Free Quote

    FrangibleFast DeliveryInsuredPackaging
    KVKK text I have read and I approve