Proje Taşımacılığı

Sektöre Genel Bakış

Proje taşımacılığı sektörün boyutsal açıdan en titizlikle ve uzmanlık gerektiren çözümlerle yapılabileceği bir taşımacılık türü olarak ön plana çıkmaktadır. Geçmişten günümüzde sal kasa araçlarla başlayan bu tür taşımalar artık günümüzde kombine taşımacılık alternatifleri ile zenginleşmiş ve çeşitli ekipmanlar sayesinde içerik açısından oldukça farklı sektörlere de hizmet verebilir hale gelmiştir.

Aslında her yükleme modelinde olduğu gibi ana amacı ve gerekliliği yüklemenin ulaşması gereken yere , kullanılması gereken ekipmanın saptanarak en hızlı ve hasarsız olarak ulaştırılması esas alınmaktadır.

Bu sebeple alanında uzman bir ekip ve tecrübeli bir geçmişe sahip olunması şart olan bu taşıma modelinde,güvenlik şartlarının sunulması önem kazanmaktadır.

Rekabet Avantajları

Proje ve ağır yük taşımacılığının gerçekleştirilmesi için genellikle ağır yük ve iş makinalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Enerji santralleri,vinçler,rüzgar türbin ve santralleri, komple üretim tesisleri, iş makinaları,enerji santralleri ve boru hatları, gemi motorları proje kargo kapsamında taşınan yüklerden bazılarıdır.

-Özellikle ağır tonajlı malzemeler için maliyet avantajı sağlamaktadır.

– Sürekli değişmekte olan yakıt maliyetlerinden etkilenmez proje bazlı fiyatlandırması yapılır.

-Yüklemenin kapsamı itibari ile kombine taşımacılığın sunmuş olduğu imkanlardan yararlanarak daha düşük maliyet yönetimi imkanı tanır.

-Sağlanan teknolojik altyapı sayesinde yükleme dağılımının doğru yapılarak riski en aza indirmenizi sağlar.

-Gerekli yol izinleri ve survey planlamaları için sunduğumuz hizmet sayesinde ek ücret ödemezsiniz.

Nasıl Çalışıyoruz

Şöyle düşünebilirsiniz , büyük bir geminin limana yanaşması için geçecek zamanı, küçük bir geminin yanaşabileceği hızdaki alternatiflerle sizlere sunmak için çalışıyoruz. Düzenli gönderileriniz, anlık spot talepleriniz ya da taşıma ihaleleriniz için sunacağımız servis alternatiflerimizde bu hızı yakalayabilmek için gümrükleme hizmetini ekledik.

Neden Biz?

TBH Lojistik olarak ,işletmenizin kobi,e-ticaret ya da çok uluslu firma olmasından doğacak avantaj ve dezavantajları göz önünde bulundururarak , butik hizmet anlayışımızı sizler için sürdürülebilir rekabet avantajlarını çeviriyoruz.

Şeffaflık İlkesi
Şeffaflık İlkesi

Ürünleriniz için gerçekleştireceğiniz gönderilerinize şeffaflık ilkesi alternatif fiyat tekllifleri oluşturmak.

İzlenebilirlik
İzlenebilirlik

Sevkiyatın anlık takibi ve gelişmeleri kapsamlı şekilde raporlamak.

Kargo Güvenliği
Kargo Güvenliği

Müşteri taleplerine istinaden ek navlun sigortası oluşturup kar ama gütmeden hizmet sağlamak

Key Benifits

Eğer uzun dönemli gönderileriniz olacaksa sizler için sözleşme yapmak fiyatlandırma ve araç tedariği konusunda sizlere avantaj sağlayacaktır.

Size ileteceğimiz referans numarasıyla birlikte mail üzerinden uzman ekiplerimiz düzenli raporlama yapacaktır.

Gerçekleştirmiş olduğum rezervasyon talebini iptal edebilir miyim?

ilgili departmanımıza sizlere vermiş olduğumuz referans numarasını bildirerek planlanan kalkıştan en geç 2 gün önce iptal mailini iletebilirsiniz.

Request a Free Quote

    FrangibleFast DeliveryInsuredPackaging
    KVKK text I have read and I approve